Regulamin

Regulamin ogólny

 1. Jeśli chcesz zgłosić swojego bloga do spisu przejdź do zakładki "Zgłoszenia".
 2. Zgłaszając swojego bloga masz obowiązek zapoznać się z regulaminem zgłoszeń zawartym w podstronie "Zgłoszenia".
 3. Na blogu wyrażamy się wyłącznie kulturalnie. Wyrażamy swoje zdanie w sposób chłodny, bez bulwersu.
 4. Wszelkie wybuchy złości, agresji, obrażanie osób nie będą tolerowane. Załoga Katalogu Grafiki zastrzega sobie prawo do usuwania rażących komentarzy w celu dbania o atmosferę świata graficznego.
 5. Właściciele blogów, którzy nie będą zachowywać się kulturalnie na forum katalogu, zostaną usunięci ze spisu bezpowrotnie. Radzimy pamiętać o kulturze swojej wypowiedzi.
 6. Na blogu istnieje możliwość opublikowania ogłoszenia. Jeśli chcesz umieścić na katalogu swoje ogłoszenie zamieść jego treść pod najnowszym postem w komentarzu.
 7. Raz na tydzień publikowana będzie informacja o prowadzonych na blogach naborach. Jeśli chcesz, aby Twój blog się tam znalazł, poinformuj nas o naborze na swoim blogu pod najnowszym postem. 
 8. Jeśli Twój blog znajduje się na liście blogów prowadzących nabór i zamykasz nabór na swoim blogu poinformuj nas o tym pod najnowszym postem.
 9. Jeśli zamykasz bloga lub go zawieszasz koniecznie poinformuj nas o tym pod najnowszym postem. 
 10. Zawieszone oficjalnie blogi trafiają do spisu "Zawieszone". Blogi nieaktywne dłużej niż 2 miesiące, które nie ogłaszają zawieszenia, zostaną usuwane ze spisu. Jeśli blog po tym czasie wróci do żywych można się zgłosić ponownie.
 11. Jeśli chcesz tworzyć Katalog Grafiki z nami odwiedź zakładkę "Nabór".
 12. Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę odwiedź zakładkę "Współpraca".
 13. Regulamin może ulec zmianie. O zmianach będziemy informować w poście następującym po dokonaniu zmian.
Regulamin dla załogi

 1. Pamiętaj o terminowym wywiązywaniu się ze swoich obowiązków.
 2. Jeśli nie jesteś w stanie czegoś zrobić w terminie, postaraj się znaleźć zastępstwo wśród Załogi. Jeśli Ci się nie uda nikogo znaleźć poinformuj o tym administratorkę (Stellę) najpóźniej na dwa dni przed tym terminem (tak aby ktoś inny zdążył przygotować notkę za Ciebie). Administratorka zajmie się problemem, podzieli Twoje zadanie na mniejsze zadania i przydzieli je wszystkim pozostałym osobom, w najgorszym wypadku zrobi wszystko sama.
 3. Pamiętaj, że administratorka nie zawsze jest w stanie zająć się wszystkim. Zawsze staraj się tak pracować, aby nie zawalić robotą jednej osoby. Załoga stanowi zgrany zespół i możesz szukać pomocy u wszystkich osób.
 4. Jeśli masz swój pomysł na Katalog możesz go przedstawić Załodze. Pamiętaj jednak, że musi to być akcja przemyślana i kompletna. Wyślij opis pomysłu (e-mailowo) do wszystkich osób. Każda osoba z Załogi jest zobowiązana odesłać Ci swoją opinię na temat tego pomysłu. Wszystkie opinie należy zebrać do jednej wiadomości e-mail i wysłać do administratorki. Jej zadaniem będzie przejrzenie akcji i jeśli akcja ogólnie się wszystkim spodoba rozpoczną się pracę nad wcieleniem jej do projektów Katalogu Grafiki.
 5. Regulamin może ulec zmianie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Layout by Yassmine